Regulamin

§1 Zasady ogólne

1) Korzystanie z portalu Telewizji HB - Internetowej Telewizji Regionalnej HB (zwanego dalej Telewizją HB, portalem telewizjahb.pl lub Portalem), którego właścicielem jest Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności dostępnej na łamach niniejszego Portalu. Użytkownicy, którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu lub Polityki Prywatności z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony Telewizji HB.

2) Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa.

3) Użytkownikami Portalu mogą być zarówno osoby indywidualne, prawne jak i nie posiadające osobowości prawnej, które zaakceptowały Regulamin i Politykę Prywatności i nie zostały wykluczone przez Administratora Telewizji HB.

4) Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu Portalu, Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie informacji drogą elektroniczną na adres e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

§2 Korzystanie z portalu Telewizji HB

1) Użytkownikowi zabrania się wykorzystywania, kopiowania oraz bezprawnego udostępniania materiałów opublikowanych w portalu bez zgody redaktora naczelnego.

2) Użytkownik nie może wykorzystywać programów automatycznie pobierających zawartość Portaluu bez pisemnej zgody Wydaniwctwa "Dziennik Policki" Gracjan Broda.

3) Administrator może zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z zawartości Portalu bez ostrzeżenia, a użytkownik nie może wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.

§3 Gwarancja

1) Wydawca portalu dostarcza Użytkownikom gotowy produkt bez żadnych gwarancji i zobowiązań.

2) Wydawca zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości Portalu, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.